טיפולים ללא עלות דרך מטיב

חשוב לנו לעדכן אתכם באפשרויות טיפול מסובסדות/חינמיות מטעם מטיב עבור מילואימניקים.ות, מתמודדים עם PTSD, משפחות ועוד:

מרפאת מטיב למבוגרים, הממוקמת בירושלים, מספקת שירותי טיפול לפונים בני 17 ומעלה. 

מערך טיפולי הנותן טיפול ללא עלות, בכל הארץ, מצפון ועד דרום, למתמודדים עם PTSD מהשירות הצבאי (רק לחיילים משוחררים, שאינם בסדיר), הטיפול יינתן באחת בשתי שיטות :  החוויה הסומטית או חשיפה ממושכת, על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים. המערך מלווה במילוי שאלונים, הערכות קליניות וליווי של מטיב, והנתונים משמשים למחקר קליני הנמצא במחצית הדרך בימים אלו. 

מוזמנים לפנות , להעביר ולהפנות :  shir@metiv.org , ווטסאפ: 02-5952240 

 

מחקר פורץ דרך יצא לדרך בחודשים האחרונים, אנו מגייסים משתתפים למחקר קליני על טיפול ב -PTSD על רקע צבאי. המחקר משווה בין שני טיפולים: תרפיה הנתמכת ב MDMA , ו- SEA-IT, תרפיה מבוססת גוף, קבלה ומחויבות הנתמכת במודל הפסיכדלי. אם אתם מתמודדים עם פוסט טראומה על רקע צבאי, וטיפול קודם לא סייע לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו. ההתאמה למחקר היא על בסיס תהליך אבחון ולא מאפשר בחירה בין הטיפולים.

מוזמנים לפנות , להעביר ולהפנות : moriya@metiv.org , ווטסאפ: 026264889

מעניין אותנו להבין את החוויה של חזרה ללחימה במלחמת חרבות ברזל של אלו המתמודדים עם פוסטראומה צבאית עוד מלפני המלחמה הנוכחית. אין כמעט תקדימים לזה בספרות המחקרית וברור שיש כאן משהו מיוחד ששווה התיחסות. במסגרת המחקר נקיים ראיון פתוח עם לוחמים שהשתתפו במלחמה האחרונה וננסה להבין את הסיפור, את המורכבות ואת ההתמודדות. 

מוזמנים לפנות , להעביר ולהפנות :  shir@metiv.org , ווטסאפ: 02-5952240 

אנחנו מציעים מענה קבוצתי או משפחתי ממוקד למילואימניקים ובני משפחותיהם במטרה לשקם את קשרי ההורים- ילדים ולחזק את יכולת ההתמודדות. 

פנד"ה למשפחה (גילאי 0-14): פעילויות משפחתיות לפיתוח דרכי ההתמודדות ויכולות הויסות-  6 מפגשי הדרכה להורים, 6 מפגשים משפחתיים (בבית או במטיב)

נמ"ל למשפחה: (גילאי 2-4): נעשה מקום למשחק , פעילויות המקדמות הנאה משותפת ומחזקות את יכולות הויסות מפגשים קבוצתיים (הורים לילדים בגיל 2-4)

מוזמנים לפנות : https://tinyurl.com/metivkids

מטיב, המרכז לפסיכוטראומה.

02-6449666

מטופלים משתפים

למידע נוסף ושאלות

במידה ואת/ה תוהה האם נכון לפנות למרפאתנו, או האם העיתוי נכון, את/ה מוזמן/ת ליצור קשר ונוכל לייעץ לך בעזרת הניסיון והידע שבידינו.

מטפלות.ים?

המשיכו להתעדכן!

כדי לקבל מאיתנו מידע על קורסים, הדרכות מקצועיות, ימי עיון וכד'- השאירו את כתובת המייל וניידע אתכם.

דילוג לתוכן