הכשרות מידע כללי

מעוניינים ללמוד עוד על התמודדות וטיפול בטראומה?
מטיב מהווה מרכז הכשרות מוביל ופורץ דרך בתחום לימודי הטיפול בטראומה: לאנשי טיפול, אנשי מקצוע, ארגונים מתחומים שונים וכן לציבור הרחב. המרכז מפתח תוכניות לימוד המתבססות על ניסיון וידע שנצברו ב – 20 שנות קיומו כמרכז טיפולי ובהכשרת אנשי מקצוע, ומעדכן את תוכניותיו כל העת במודלים ובשיטות טיפול מתקדמות ומובילות. את התוכניות מעבירים מומחים מובילים בתחום הטיפול בטראומה מהארץ ומהעולם. במהלך השנים הכשרנו למעלה מ-2,000 מטפלים ברחבי הארץ והצלחנו ליצור רשת של אנשי מקצוע המסייעים להחלמתם והעצמתם של נפגעי טראומה.

בימים אלו אנו מקיימים הכשרות גם בלמידה מקוונת.

סוגי הכשרות

קורס דו שנתי בטיפול התנהגותי קוגניטיבי – CBT ממוקד טראומה לאנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש. ( קרא עוד- קורס CBT)

בנושא ויסות רגשי בילדים לצוותים מקצועיים בכל הארץ ( קרא עוד- הכשרות פנד"ה)

מפגש בודד או סדרה של מפגשים לפי נושא לצוותים מקצועיים, אנשי טיפול וקבוצות. בין לקוחותינו: הביטוח הלאומי, מרפאות לבריאות הנפש, מחלקות רווחה, השירות הפסיכולוגי- חינוכי, מרכזי הורים- ילדים, ממוני חירום של משרד הבריאות, מחלקות בבתי חולים ועוד…

אנו מקיימים הרצאות הן לאנשי מקצוע והן לקהל הרחב בנושאים מקצועיים, ובנושאים בוערים בהתמודדות עם המצב הנוכחי ואתגרי החזרה לשגרה חדשה.

אנו מקיימים בכל קיץ קורס בינלאומי שנתי בנושא טראומה וחוסן בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית. הקורס מיועד לסטודנטים ואנשי טיפול מרחבי העולם ומעורר עניין והתלהבות רבה. ( קרא עוד- קורס הקיץ הבינלאומי).

סדנאות וימי עיון בהתאמה אישית: כל תכנית נבנית לפי צרכיו של הגוף המזמין, תוך התאמה מרבית לתנאים האובייקטיביים של המקום. לקריאה נוספת ( לינק ללשונית של סדנאות וימי עיון בהתאמה אישית).
מעוניינים? אנא צרו קשר: info@metiv.org

למידע נוסף ושאלות

מטפלות.ים?

המשיכו להתעדכן!

כדי לקבל מאיתנו מידע על קורסים, הדרכות מקצועיות, ימי עיון וכד'- השאירו את כתובת המייל וניידע אתכם.

דילוג לתוכן