הזמנה להכשרה למטפלים: תכנית פנד"ה להורים

מהן קבוצות פנד"ה הורים?

קבוצות פנד"ה (פה נלמד דרכי התמודדות) להורים פותחו מתוך ההבנה כי ההורות עלולה לאתגר את היכולת שלנו להתמודד עם לחץ ולהגביר את התנודות במצבי הרוח. הורים רבים, באופן כללי ובתקופה זו באופן מיוחד, חווים לא מעט מצבים של תסכול, חוסר ודאות, חוסר אונים ואף ייאוש. מטרת התכנית היא ללמד כלים מעשיים לוויסות רגשות בתחומים הקשורים להורות. התכנית מבוססת על הגישה הדיאלקטית- התנהגותית ( DBT) ומשלבת תרגילים מתוך תכנית פנד"ה לילדים. הגישה הדיאלקטית התנהגותית הינה גישה מבוססת מחקר הכוללת כלים מעשיים שמסייעים בוויסות רגשות, התמודדות עם מצבי לחץ, ושיפור מערכות היחסים עם אחרים.

למי מיועדת ההכשרה?

ההכשרה מיועדת למטפלים מתחום בריאות הנפש העוסקים בטיפול בהורים ובהורות אשר מעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי ולקיים קבוצות פנד"ה להורים.

מה כוללת ההכשרה?

ההכשרה כוללת שלושה מפגשים בני ארבע שעות אקדמיות, ובסך הכל 12 שעות אקדמיות. תכנית הקורס מורכבת מתכנים הנוגעים בטראומה, ויסות רגשות והורות, מבוא לכישורי DBT וכן תרגולים של מיומנויות קשיבות, ויסות רגשות, סבילות למצוקה ומיומנויות בינאישיות. במסגרת הקורס נדון גם במהלך בניית קבוצה, גיוס המשתתפים אליה והערכת יעילות התכנית.
ההכשרה תועבר ע"י שרית שרם – יבין, פסיכולוגית חינוכית מומחית, מנהלת "מטיב ילדים״ ושותפה בפיתוח תכנית פנד“ה. שרית עוסקת בטיפול בילדים, מתבגרים והורים, הכשרת מטפלים וצוותים חינוכיים והעברת הרצאות וסדנאות.

מועדי הקורס:

ימי רביעי בשעות 16:30-20:30 באופן מקוון באמצעות ZOOM.
תאריכים – 7.4.2021, 21.4.2021, 28.4.2021
עלות ההשתתפות בקורס היא 650₪.

להרשמה:

במידה ואתם מתעניינים בקורס ומעוניינים שניצור עמכם קשר לשאלות או פרטים נוספים, אנא מלאו פרטים בלינק הבא וניצור עמכם קשר בהקדם:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן